• Havarijná služba voda v Trenčianskom kraji

Komplexné vodárske a kurenárske služby pod jednou strechou. Vodoinštalatéri s dlhoročnou praxou. Aby boli naše služby čo najkomplexnejšie realizujeme aj kompletné montáže a opravy vodovodného a kanalizačného potrubia. Inštalujeme kvalitné systémy podlahového kúrenia. Samozrejmosťou sú u nás tlakové skúšky. Tak isto poskytujeme aj preplach - čistenie podlahového kúrenia.

Pôsobíme v lokalitách:

 • Topoľčany
 • Partizánske
 • Prievidza
 • Trenčín
 • Nováky
 • Handlová
 • Bojnice
 • Bánovce nad Bebravou
 • Nitra

Vodoinštalačné a inštalatérske práce Vodoinštalatér Nonstop

V dnešnej dobe zoženiete skôr niekoho, kto vám opraví počítač, ako niekoho, kto vám napríklad nainštaluje WC. Dá sa povedať, že vodoinštalatér je doslova ohrozený druh. Vodoinštalačné a inštalatérske práce sa pomaly ale isto vytrácajú nielen zo škôl, ale aj z bežného života. Dobrý vodoinštalatér je skôr rarita, ako bežný jav.

Inštalatérske služby za dobrú cenu
Vodoinštalačné práce

Všetky služby vodoinštalatéra pod jednou strechou – špecializujeme sa na drobné aj náročnejšie činnosti. Vďaka nášmu kompletnému servisu získate optimálne riešenie za výhodnú cenu. Pracujeme bezpečne, profesionálne a zodpovedne

Kompletný vodárenský a inštalatérsky servis zahŕňa montáže, opravy aj výmeny. Disponujeme potrebným vybavením, pričom používame materiál a náhradné diely od overených výrobcov.

Vyhnite sa amatérskej manipulácii s vodou, ktorou narobíte nenávratné škody. Vodoinštalácia si vyžaduje zásah špecialistov – vodárov. Ušetríme vám čas a nervy, aby ste sa nemuseli báť, že vytopíte seba alebo suseda. Vďaka odborným znalostiam a skúsenostiam postupujeme rýchlo a efektívne.

Profesionálne vodoinštalačné práce poskytujeme v Topoľčanoch, Partizánskom, Prievidzi, Novákoch, Handlovej, Bojniciach, Bánovciach nad Bebravou, Nitre.

Vodoinštalatér v lokalitách: Topoľčany, Partizánske, Prievidza, Nováky, Handlová, Bojnice, Bánovce nad Bebravou, Nitra.

Kompletný vodárenský a inštalatérsky servis - vodoinštalatér 24/7

Oprava a montáž WC - Geberit za dobrú cenu

Výmena - inštalácia - montáž WC / Geberit

Montáž nového WC alebo výmena starej toalety. WC kompletne napojíme, aby bolo ihneď plne funkčné. Kompletné opravy WC – Geberit – nahradíme poškodené ventily, vymeníme tesnenie a opravíme splachovanie.

Montáž sanity v kúpeľni

Montáž sanity v kúpeľni

Inštalácia sanity v kúpeľni a prepojenie s vodovodným potrubím. Skompletizujeme zariadenie vašej kúpeľne – zapojíme vaňu, sprchový kút, sprchovú hadicu, umývadlo, WC, bidet, batérie a ventily.

Napojenie spotrebičov na vodu a odpad

Napojenie spotrebičov na vodu a odpad

Zapojenie spotrebičov k vodovodnej prípojke, prípadne k odpadovej rúre. Odborne inštalujeme umývačky riadu, pračky. Dodávame kompletné príslušenstvo – sifóny, hadice.

Montáž vodovodného a odpadového potrubia

Montáž vodovodného a odpadového potrubia

Inštalácia vodovodných a odpadových rúr, napojenie na prípojky. Montujeme celé potrubie, ale aj jeho jednotlivé časti. Zapojenie vody a odpadu.

Výmena a montáž umývadla

Výmena a montáž umývadla

Výmena starého a inštalácia nového umývadla. Kompletné napojenie na vodu a odpad, umiestnenie umývadla, montáž batérie a sifónu.

Výmena a montáž vodovodných batérií

Výmena a montáž vodovodných batérií

Inštalácia vodovodných batérií v kúpeľni, kuchyni či na toalete. Kompletná montáž. Dodávame aj kvalitné vodovodné batérie.

Oprava vodovodnej batérie

Oprava vodovodnej batérie

Zbavte sa hučiacej, kvapkajúcej či tečúcej batérie. Opravíme poškodenú umývadlovú, vaňovú aj drezovú batériu.

Výmena a montáž sifónu

Výmena a montáž sifónu

Inštalácia sifónu k umývadlu alebo drezu. V prípade výmeny vyčistíme sifón a opravíme tesnenie. Zabezpečíme aj profesionálne prepchávanie zaneseného potrubia.

Výmena a montáž ventilov

Výmena a montáž ventilov

Inštalácia ventilov, uzáverov a armatúr. Vymeníme poškodené ventily, ktoré prepúšťajú vodu. Skúšky tesnosti.

Cenník vodoinštalačných prác

 • Vodoinštalačné práce sú rôznorodé, preto cenu určíme vždy individuálne podľa konkrétnej situácie. Platíte len za to, čo naozaj potrebujete.
 • Cena vodárenského servisu závisí od typu a náročnosti montáže, výmeny či opravy. Zaplatíte za kvalitne odvedenú prácu a použitý materiál. Neskrývame žiadne poplatky.

Kontaktujte nás

Potrebujete namontovať sanitu, vymeniť batériu alebo opraviť WC? Sme k dispozícii domácnostiam, firmám, prevádzkam, štátnym inštitúciám aj športovým centrám. Naše služby využijete všade, kde sa vám zíde pomoc vodoinštalatéra.

Vodoinštalačné a inštalatérske práce - Vodoinštalatér 24/7

Potrebujete pri práci pomoc iných špecializovaných firiem?

Sami zvládneme celý proces vrátane dodania materiálu. Ako vodoinštalatéri sa venujeme všetkým druhom montáží, výmen a opráv. Naše zameranie je komplexné aj vďaka tomu, že zahŕňa prácu s vykurovaním a kanalizáciou.

Podľa čoho určíte cenu vodoinštalačných prác?

Cena vodoinštalačných prác je vždy individuálna a závisí od konkrétnych úkonov. Orientačnú cenu vieme povedať vopred na základe vášho opisu situácie. Presnú cenu však zvyčajne určíme až na mieste po osobnej obhliadke. Na obhliadke najlepšie zhodnotíme, čo všetko potrebujete a koľko času nám to zaberie. Spoľahnite sa, že cena je vždy férová.

Kde poskytujeme vodoinštalačné práce a služby?

V akých lokalitách poskytujeme vodoinštalatérske služby. Vodoinštalatér pre lokality:

 • Topoľčany
 • Partizánske
 • Prievidza
 • Nováky
 • Handlová
 • Bojnice
 • Bánovce nad Bebravou
 • Nitra